ADATA UV320 128 GB USB 3.1 Black/Blue
| All | |
| Gross weight | 0.1,0.20 kg |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Maht | 128 GB |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.049,0.049 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2732 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 19 g |
| Producer product name | UV320 |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Toote värv | Black/Blue |
| Volume (m3) | 0.0006325 m |
| Warranty | 60 month(s) |
Sildid: adata uv320 128 gb usb 31 blackblue, auv320-128g-rbkbl, adata, usb malupulgad


