Adler Food Vacuum Air Extracting Set | AD 4515 | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Märgutuli | No |
| Muud funktsioonid | The vacuum pump automatically shuts off once all the air has been removed from bags or bottles, ensuring an airtight seal The device can be powered via a mains adapter or batteries, making it ideal for home use, camping, or travel Suitable for most standa |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 483 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 184.00 g |
| Plastic (No PET) | 46.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Food Vacuum Air Extracting Set |
| Producer product name | AD 4515 |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Temperatuuri kontrollimine | No |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Food Vacuum |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











