Caso Vacu OneTouch Vacuum sealer Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 170 mm |
| Brutokaal | 0.726 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 265 mm |
| Brutolaius (mm) | 73 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 355 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Inner carton packing Qty | 4 pc(s) |
| Kaasas lõikur | No |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00328865 m |
| Metal | 25.00 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 45 x 45 x 195 mm |
| Muud funktsioonid | Easy charging via USB-C charging cable. Auto stop when vacuum is reached. Space-saving storage - fits in any drawer. Automatic switch-off in case of unintentional activation. Pumping capacity: 3 litres/min, vacuum: max. -0.4 bar, battery for up to 150 min |
| Net weight master carton | 4.356 kg |
| Netokaal | 0.389 kg |
| Paber/Papp | 337 g |
| Producer product family | Vacu OneTouch Vacuum sealer |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.337 kg |
| Tare weight master carton | 0.409 kg |
| TI kaal (kg) | 0.033 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Vacuum Sealers |
| Type of battery | Battery |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: caso vacu onetouch vacuum sealer black, 01301, caso, vaakumpakendaja








