Caso Vacuum sealer VR 690 advanced Automatic, 130 W, Vacuum-chamber Removable, Film Box, 1 roll 20 x 300 cm, 1 roll 28 x 300 cm,
- TootjadCaso
- Mudel: 01527
- Saadavus: 2
-
204€
Caso Vacuum sealer VR 690 advanced Automatic, 130 W, Vacuum-chamber Removable, Film Box, 1 roll 20 x 300 cm, 1 roll 28 x 300 cm, 1 vacuum hose, Black/Stainless steel
| All | |
| Brutokaal | 3.6 kg |
| Embeeded battery | No |
| Film Box | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross width (mm) | 435 mm |
| Gross width master carton | 450 mm |
| Inner carton packing Qty | 1 pc(s) |
| Kaasas lõikur | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Metal | 25.00 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 400 x 120 x 195 mm |
| Muud funktsioonid | Versatile functions: - Automatic vacuuming and welding - 3 adjustable sealing times for dry and moist food - Adjustable vacuum strength for hard and soft food - Manual welding - Vacuum tank* and marinating function - Manually adjustable, infinitely variab |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Netokaal | 2.8 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Producer product family | Vacuum sealer |
| Producer product name | VR 690 advanced |
| Rulli laius | 30 cm |
| Tare weight (kg) | 0.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.35 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 roll 20 x 300 cm, 1 roll 28 x 300 cm, 1 vacuum hose |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Automatic |
| Vacuum-chamber | Removable |
| Võimsus | 130 W |
| Volume (m3) | 0.018009 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso vacuum sealer vr 690 advanced automatic, 130 w, vacuum-chamber removable, film box, 1 roll 20 x 300 cm, 1 roll 28 x 300 cm, 01527, caso, vaakumpakendaja







