Vacuum sealer Caso FastVac 4000 Automatic, Stainless Steel, 350 W, Film Box, Includes 20 bags and one roll vacuum hose for canis
- TootjadCaso
- Mudel: 01405
- Saadavus: 2
-
388€
Vacuum sealer Caso FastVac 4000 Automatic, Stainless Steel, 350 W, Film Box, Includes 20 bags and one roll vacuum hose for canister
| All | |
| Brutokaal | 8.90 kg |
| Film Box | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaasas lõikur | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless Steel |
| Mõõdud (l x s x k) | 515 x 285 x 160 mm |
| Muud funktsioonid | Fully automatic vacuum sealer system seals your food High-quality stainless steel casing Adjustable vacuum sealing time for vacuuming dry or moist food, for a perfect welded seam and vacuum sealing Adjustable vacuum intensity, ideal for soft or sensitive |
| Netokaal | 7.90 kg |
| Päritoluriik | China |
| Pinge | 230 V |
| Producer product name | FastVac 4000 |
| Rulli laius | 40 cm |
| Tarvikud kaasa arvatud | Includes 20 bags and one roll vacuum hose for canister |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Stainless Steel |
| Tüüp | Automatic |
| Vacuum-chamber | Removable |
| Võimsus | 350 W |
Sildid: vacuum sealer caso fastvac 4000 automatic, stainless steel, 350 w, film box, includes 20 bags and one roll vacuum hose for canis, 01405, caso, vaakumpakendaja

