Mesko Waffle Maker | MS 3091 | 1800 W | Number of pastry 2 | Belgium | White
- TootjadMesko
- Mudel: MS 3091
- Saadavus: 5
-
25€
Mesko Waffle Maker | MS 3091 | 1800 W | Number of pastry 2 | Belgium | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 302.00 mm |
| Gross height (mm) | 128.00 mm |
| Gross weight | 2.18 kg |
| Gross width (mm) | 232.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Korpuse materjal | N/A |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | Dual indicator lights - power and ready-to-cook lights show when the waffle maker is heating and ready for use Compact dimensions - 27.5 cm x 20.5 cm x 10.0 cm, making it easy to store in any kitchen |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 96 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 254.00 g |
| Plastic (No PET) | 52.00 g |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Waffle Maker |
| Producer product name | MS 3091 |
| Saia kuju | Belgium |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 2 |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















