Princess Waffle Maker | 132384 | 1200 W | Number of pastry 10 | Heart shaped | Black
- TootjadPrincess
- Mudel: 01.132384.01.001
- Saadavus: 5
-
50€
Princess Waffle Maker | 132384 | 1200 W | Number of pastry 10 | Heart shaped | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Gross width (mm) | 289.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Aluminum |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 2.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 113 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 305.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Producer | Princess |
| Producer product family | Waffle Maker |
| Producer product name | 132384 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Saia kuju | Heart shaped |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 10 |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






