SALE OUT. Adler Nut Cookie Maker | AD 3071 | 750 W | Number of pastry 12 | Nuts | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3071SO
- Saadavus: 1
-
13€
SALE OUT. Adler Nut Cookie Maker | AD 3071 | 750 W | Number of pastry 12 | Nuts | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 1.17 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Korpuse materjal | Bakelite |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 162.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 145.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Nut Cookie Maker |
| Producer product name | AD 3071 |
| Saia kuju | Nuts |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Nut maker |
| Võileibade arv | 12 |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


