Tristar Waffle fries maker | WF-1171 | 1000 W | Number of pastry 15 | Waffle fries | Black
- TootjadTristar
- Mudel: WF-1171
- Saadavus: 5
-
33€
Tristar Waffle fries maker | WF-1171 | 1000 W | Number of pastry 15 | Waffle fries | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 119.00 mm |
| Gross height (mm) | 268.00 mm |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Gross width (mm) | 314.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 0.7 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1.922 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 173 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 174.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Waffle fries maker |
| Producer product name | WF-1171 |
| Saia kuju | Waffle fries |
| Tare weight (kg) | 0.182 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Waffle Maker |
| Võileibade arv | 15 |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar waffle fries maker wf-1171 1000 w number of pastry 15 waffle fries black, wf-1171, tristar, vahvlikupsetajad



