Tristar Waffle maker WF-1160 Black, 700 W, Heart, Number of waffles 5
- TootjadTristar
- Mudel: WF-1160
- Saadavus: 5
-
24€
Tristar Waffle maker WF-1160 Black, 700 W, Heart, Number of waffles 5
| All | |
| Brutokaal | 1.50 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 284.00 mm |
| Gross height (mm) | 134.00 mm |
| Gross width (mm) | 223.00 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Muud funktsioonid | Safe and practical The Tristar waffle iron is provided with a high quality non-stick coating that allows you to easily remove the waffles from the waffle iron. Furthermore, you can clean it easily. With 700W power, the waffle iron will reach the desired t |
| Netokaal | 1.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 230.00 g |
| Producer product family | Waffle maker |
| Producer product name | WF-1160 |
| Saia kuju | Heart |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar waffle maker wf-1160 black, 700 w, heart, number of waffles 5, wf-1160, tristar, vahvlikupsetajad


