Toshiba Canvio Advance HDTCA10EG3AA 1000 GB 2.5 " USB 3.2 Gen1 Green
- TootjadToshiba
- Mudel: HDTCA10EG3AA
- Saadavus: 5
-
97€
Toshiba Canvio Advance HDTCA10EG3AA 1000 GB 2.5 " USB 3.2 Gen1 Green
| All | |
| Brutokaal | 0.207 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Gross width (mm) | 39 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Net weight master carton | 1.035 kg |
| Netokaal | 0.085 kg |
| Packing quantity | 5 pc(s) |
| Palette Qty | 2250 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 122 g |
| Plastic (No PET) | 37.50 g |
| Producer product family | Canvio Advance |
| Producer product name | HDTCA10EG3AA |
| Seadme tüüp | Portable Hard Drive |
| Taara kaal (kg) | 0.12 kg |
| Tare weight master carton | 0.038 kg |
| Toote värv | Green |
| Volume (m3) | 0.00062205 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: toshiba canvio advance hdtca10eg3aa 1000 gb 25 usb 32 gen1 green, hdtca10eg3aa, toshiba, valised salvestusseadmed






