Toshiba Canvio Advance HDTCA40ER3CA 4000 GB 2.5 " USB 3.2 Gen1 Red
- TootjadToshiba
- Mudel: HDTCA40ER3CA
- Saadavus: 5
-
177€
Toshiba Canvio Advance HDTCA40ER3CA 4000 GB 2.5 " USB 3.2 Gen1 Red
| All | |
| Brutokaal | 0.289 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 144 mm |
| Gross width (mm) | 38.00 mm |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Netokaal | 0.171 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2871 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 118.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.50 g |
| Producer product family | Canvio Advance |
| Producer product name | HDTCA40ER3CA |
| Seadme tüüp | Portable Hard Drive |
| Taara kaal (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Red |
| Volume (m3) | 0.00060192 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: toshiba canvio advance hdtca40er3ca 4000 gb 25 usb 32 gen1 red, hdtca40er3ca, toshiba, valised salvestusseadmed


