Lenovo Accessories 310 FHD Webcam White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 62.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1849 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo accessories 310 fhd webcam white, gxc1s15022, lenovo, veebikaamerad

