Adler | Kettle | AD 1207 | Standard | 2000 W | 1.5 L | Plastic | 360 rotational base | White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1207
- Saadavus: 5
-
17€
Adler | Kettle | AD 1207 | Standard | 2000 W | 1.5 L | Plastic | 360° rotational base | White
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 212 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross weight | 0.922 kg |
| Gross width (mm) | 153 mm |
| Gross width master carton | 220 mm |
| Kaal | 830 g |
| Maht | 1.5 L |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Concealed heating element Big, bright water level indicator Filter Boil-dry protection Compact baseplate with cord storage Modern, ergonomic design Anti-calc filter |
| Net weight | 0.639 kg |
| Net weight master carton | 5.532 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 228 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 283.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1207 |
| Tare weight (kg) | 0.283 kg |
| Tare weight master carton | 0.773 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.0064872 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1207 standard 2000 w 15 l plastic 360 rotational base white, ad 1207, adler, veekeetjad








