Camry | Fan | CR 7329 | Tripod Loft fan | Black | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 100 W | No
- TootjadCamry
- Mudel: CR 7329
- Saadavus: 3
-
73€
Camry | Fan | CR 7329 | Tripod Loft fan | Black | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 100 W | No
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 680 mm |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height (mm) | 477 mm |
| Gross height master carton | 525 mm |
| Gross weight | 7.25 kg |
| Gross width (mm) | 310 mm |
| Gross width master carton | 535 mm |
| Inner carton packing Qty | 2.00 pc(s) |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Müratase | 63 dB |
| Muud funktsioonid | dimensions: 98 x 98 x 119-132 cm. Air flow 57m3/min. |
| Net weight | 6.365 kg |
| Net weight master carton | 12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 856 g |
| PET | 8 g |
| Plastic (No PET) | 29.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product family | Fan |
| Producer product name | CR 7329 |
| Remote control | No |
| Tare other | 83 g |
| Tare weight (kg) | 0.885 kg |
| Tare weight master carton | 1.38 kg |
| TI weight (kg) | 0.28 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Tripod Loft fan |
| Type of battery | Battery |
| Võimsus | 100 W |
| Volume (m3) | 0.1005516 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 250 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry fan cr 7329 tripod loft fan black diameter 40 cm number of speeds 3 oscillation 100 w no, cr 7329, camry, ventilaatorid






