Mesko | Fan | MS 7311 | Stand Fan | Black | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 45 W
- TootjadMesko
- Mudel: MS 7311
- Saadavus: 5
-
19€
Mesko | Fan | MS 7311 | Stand Fan | Black | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 45 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 3 speed levels 90 degree oscilation Up-down adjustment Stable base. |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross depth master carton | 500 mm |
| Gross height (mm) | 1200 mm |
| Gross height master carton | 528 mm |
| Gross weight | 2.664 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Kiiruste arv | 3 |
| Kõrgus | 40 cm propeller diameter cm |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Laius | 40 cm propeller diameter cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 40 cm propeller diameter mm |
| Net weight | 1.92 kg |
| Net weight master carton | 7.992 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 744.00 g |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Fan |
| Producer product name | MS 7311 |
| Remote control | No |
| Sügavus | 40 cm propeller diameter cm |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.744 kg |
| Tare weight master carton | 1.571 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 45 W |
| Volume (m3) | 0.048 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 90 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: mesko fan ms 7311 stand fan black diameter 40 cm number of speeds 3 oscillation 45 w, ms 7311, mesko, ventilaatorid

