Midea FS40-23MT Stand Fan, Diameter 40 cm, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 595.00 mm |
| Gross weight | 6.95 kg |
| Gross width (mm) | 537.00 mm |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Midea |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea fs40-23mt stand fan, diameter 40 cm, black, mfs402m0bpk, midea, ventilaatorid






