Tristar VE-5858 | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | 40 W
- TootjadTristar
- Mudel: VE-5858
- Saadavus: 5
-
29€
Tristar VE-5858 | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | 40 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 421.00 mm |
| Gross weight | 2.41 kg |
| Gross width (mm) | 386.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.6 m |
| Kiiruste arv | 3 |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Net weight | 2.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 310.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product name | VE-5858 |
| Remote control | No |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Table Fan |
| Võimsus | 40 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Võnkumine | No |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








