Acer Predator BiFrost Radeon RX 9070 OC | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 Series | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
- TootjadAcer
- Mudel: DP.Z4GWW.P01
- Saadavus: 5
-
952€
Acer Predator BiFrost Radeon RX 9070 OC | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 Series | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 Series |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express 5.0 |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 265 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product name | Predator BiFrost Radeon RX 9070 OC |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





