ASUS PRIME-RX9060XT-O16G | Asus
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.49 kg |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Net weight | 0.87 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 495.00 g |
| Plastic (No PET) | 124.00 g |
| Producer | Asus |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: asus prime-rx9060xt-o16g asus, 90yv0lf1-m0na00, asus, videokaardid

