Gigabyte | AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
- TootjadGigabyte
- Mudel: GV-R9070XTAORUS E-16GD
- Saadavus: 3
-
818€
Gigabyte | AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9070 XT | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Graafikaprotsessor | Radeon RX 9070 XT |
| Graafikaprotsessorite pere | AMD |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 2.70 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI-E 5.0 |
| Net weight | 2.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | AORUS Radeon RX 9070 XT ELITE 16G |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










