Anker Eufy Security Camera, 2 Pack | S220 SoloCam | F/1.6 | IP67
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: E8134321
- Saadavus: 5
-
215€
Anker Eufy Security Camera, 2 Pack | S220 SoloCam | F/1.6 | IP67
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 206.50 mm |
| Gross height (mm) | 96.00 mm |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gross width (mm) | 131.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Net weight | 0.63 kg |
| Objektiivi tüüp | F/1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 665 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 152.00 g |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Security Camera, 2 Pack |
| Producer product name | S220 SoloCam |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker eufy security camera, 2 pack s220 solocam f16 ip67, e8134321, anker eufy, kaamerad







