EZVIZ | 4G IP Camera + CS-CMT-Solar Panel-E bundle Kit | CS-EB8 | Dome | 3 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSEB8SP
- Saadavus: 4
-
214€
EZVIZ | 4G IP Camera + CS-CMT-Solar Panel-E bundle Kit | CS-EB8 | Dome | 3 MP | 4mm | IP65 | H.264/H.265
| All | |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 x 1296 pikslit |
| Max IR distance | 15 m |
| Megapiksel | 3 MP |
| Objektiivi tüüp | 4mm |
| Palette Qty | 272 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | 4G IP Camera + CS-CMT-Solar Panel-E bundle Kit |
| Producer product name | CS-EB8 |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |





