EZVIZ Battery-Powered Dual Camera Kit with Solar Panel | CS-HB90/SP | 4+4 MP | 2.8mm/6mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 5
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSHB90SP4MP4MP
- Saadavus: 2
-
201€
EZVIZ Battery-Powered Dual Camera Kit with Solar Panel | CS-HB90/SP | 4+4 MP | 2.8mm/6mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Aku mahutavus | 10400 mAh |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 1.29 kg |
| Gross width (mm) | 204.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2880 x 1620 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Megapiksel | 4+4 MP |
| Net weight | 0.89 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm/6mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 161 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Battery-Powered Dual Camera Kit with Solar Panel |
| Producer product name | CS-HB90/SP |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










