EZVIZ Battery-Powered PT IP Camera with Solar Panel Kit | CS-HB90x/SP | 4+4 MP | 2.8mm/6mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max.
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSHB90XSP
- Saadavus: 2
-
257€
EZVIZ Battery-Powered PT IP Camera with Solar Panel Kit | CS-HB90x/SP | 4+4 MP | 2.8mm/6mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Aku mahutavus | 10400 mAh |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Gross width (mm) | 204.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2880 x 1620 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Megapiksel | 4+4 MP |
| Net weight | 0.43 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm/6mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 161 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Battery-Powered PT IP Camera with Solar Panel Kit |
| Producer product name | CS-HB90x/SP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











