EZVIZ | CS-EB8 4G | Battery-powered PT camera with solar panel | PTZ | 8 MP | 4 mm | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD, max. 512 GB
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSEB8SP4KW4GA
- Saadavus: 4
-
236€
EZVIZ | CS-EB8 4G | Battery-powered PT camera with solar panel | PTZ | 8 MP | 4 mm | IP65 | H.264/H.265 | MicroSD, max. 512 GB
| All | |
| Aku mahutavus | 10400 mAh |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 1.02 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | PTZ |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD, max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 15m |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.82 kg |
| Objektiivi tüüp | 4 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 374 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Battery-powered PT camera with solar panel |
| Producer product name | CS-EB8 4G |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









