EZVIZ Ranger Battery-Powered PT Camera Kit with Solar Panel | CS-EB8/SP | Dome | 8 MP | 2.8mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, M
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSEB8SP4KW4GAF
- Saadavus: 1
-
228€
EZVIZ Ranger Battery-Powered PT Camera Kit with Solar Panel | CS-EB8/SP | Dome | 8 MP | 2.8mm | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Aku mahutavus | 10400 mAh |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.91 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.81 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1099 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Ranger Battery-Powered PT Camera Kit with Solar Panel |
| Producer product name | CS-EB8/SP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







