EZVIZ | Standalone Smart Home Battery Camera | BC1c | 8 MP | 2.8 mm/F1.6 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadEZVIZ
- Mudel: CSBC1C4K
- Saadavus: 5
-
134€
EZVIZ | Standalone Smart Home Battery Camera | BC1c | 8 MP | 2.8 mm/F1.6 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 103.00 mm |
| Gross height (mm) | 186.00 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 103.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | 15 m |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.35 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.8 mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 438 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 258.40 g |
| Plastic (No PET) | 64.60 g |
| Producer | EZVIZ |
| Producer product family | Standalone Smart Home Battery Camera |
| Producer product name | BC1c |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265/H.264 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



