Reolink | 4 Pro 4K 180 Dual-Lens WiFi 6 Battery Camera | B740X Argus | Wire-free | 8 MP | 4mm | IP66 | H.264/H.265 | MicroSD, Ma
- TootjadReolink
- Mudel: BWB4K01W
- Saadavus: 5
-
199€
Reolink | 4 Pro 4K 180° Dual-Lens WiFi 6 Battery Camera | B740X Argus | Wire-free | 8 MP | 4mm | IP66 | H.264/H.265 | MicroSD, Max. 512GB
| All | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 165 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | Wire-free |
| Maksimaalne video resolutsioon | 5120 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD, Max. 512GB |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 1.03 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4 Pro 4K 180 Dual-Lens WiFi 6 Battery Camera |
| Producer product name | B740X Argus |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.003378375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






