Reolink | 4K IK10 Vandal-Proof PoE Camera with 5X Optical Zoom | RP-PCV8MZ | Dome | 8 MP | F2.7-13.5mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264
- TootjadReolink
- Mudel: PCRPD4K02
- Saadavus: 5
-
314€
Reolink | 4K IK10 Vandal-Proof PoE Camera with 5X Optical Zoom | RP-PCV8MZ | Dome | 8 MP | F2.7-13.5mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 525.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 1.121 kg |
| Gross width (mm) | 365.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30 meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 1.009 kg |
| Objektiivi tüüp | F2.7-13.5mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.09 g |
| Plastic (No PET) | 0.02 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K IK10 Vandal-Proof PoE Camera with 5X Optical Zoom |
| Producer product name | RP-PCV8MZ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.265/H.264 |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





