Reolink | 4K PoE IK10 Camera with 5X Optical Zoom | P437 | Dome | 8 MP | 2.7-13.5mm | IP67 | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
- TootjadReolink
- Mudel: PC843AD4K01
- Saadavus: 1
-
174€
Reolink | 4K PoE IK10 Camera with 5X Optical Zoom | P437 | Dome | 8 MP | 2.7-13.5mm | IP67 | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 525.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross weight | 14.64 kg |
| Gross width (mm) | 365.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 256 GB |
| Max IR distance | Up to 30 meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 13.44 kg |
| Objektiivi tüüp | 2.7-13.5mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K PoE IK10 Camera with 5X Optical Zoom |
| Producer product name | P437 |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink 4k poe ik10 camera with 5x optical zoom p437 dome 8 mp 27-135mm ip67 h265 micro sd, max 256 gb, pc843ad4k01, reolink, kaamerad









