Reolink | 4K WiFi 6 Surveillance Camera | W330 | Bullet | 8 MP | 4mm/F1.6 | IP67 | H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
- TootjadReolink
- Mudel: WC810WAB4K03
- Saadavus: 5
-
115€
Reolink | 4K WiFi 6 Surveillance Camera | W330 | Bullet | 8 MP | 4mm/F1.6 | IP67 | H.265 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 1.58 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30 meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 1.08 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 202 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 490.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K WiFi 6 Surveillance Camera |
| Producer product name | W330 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.0042504 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



