Reolink | 4K WiFi Camera with Ultra Wide View | Duo Series W730 | Bullet | 8 MP | Dual | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
- TootjadReolink
- Mudel: WCDUOB4K02W
- Saadavus: 5
-
160€
Reolink | 4K WiFi Camera with Ultra Wide View | Duo Series W730 | Bullet | 8 MP | Dual | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 4608 x 1728 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 256 GB |
| Max IR distance | 30 m |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 1.4 kg |
| Objektiivi tüüp | Dual |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 143 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K WiFi Camera with Ultra Wide View |
| Producer product name | Duo Series W730 |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.006032 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




