Reolink | Camera | Go Series G330 | Bullet | 4 MP | Fixed | IP65 | H.265 | Micro SD, Max. 128GB
- TootjadReolink
- Mudel: B4GB2K01
- Saadavus: 5
-
178€
Reolink | Camera | Go Series G330 | Bullet | 4 MP | Fixed | IP65 | H.265 | Micro SD, Max. 128GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 97 mm |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 128GB |
| Max IR distance | Up to 10 meters |
| Megapiksel | 4 MP |
| Mobile Broadband | 4G |
| Net weight | 0.89 kg |
| Objektiivi tüüp | Fixed |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 576 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Camera |
| Producer product name | Go Series G330 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Battery |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.0033077 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink camera go series g330 bullet 4 mp fixed ip65 h265 micro sd, max 128gb, b4gb2k01, reolink, kaamerad



