Reolink | Smart 4K 133 View PoE Camera with 5 Optical Zoom | RP-PCB8MZ | Bullet | 8 MP | F2.7-13.5mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 |
- TootjadReolink
- Mudel: PCRPB4K02
- Saadavus: 5
-
217€
Reolink | Smart 4K 133° View PoE Camera with 5× Optical Zoom | RP-PCB8MZ | Bullet | 8 MP | F2.7-13.5mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 1.252 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30meters |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 1.126 kg |
| Objektiivi tüüp | F2.7-13.5mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.10 g |
| Plastic (No PET) | 0.03 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Smart 4K 133 View PoE Camera with 5 Optical Zoom |
| Producer product name | RP-PCB8MZ |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.265/H.264 |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




