Reolink | UHD Dual-Lens PoE Surveillance Camera with 180 Panoramic View | RP-PCT16MD | Dual lens | 16 MP | F2.8mm/F1.6 | IP67 |
- TootjadReolink
- Mudel: PCRPDB8K01
- Saadavus: 5
-
305€
Reolink | UHD Dual-Lens PoE Surveillance Camera with 180° Panoramic View | RP-PCT16MD | Dual lens | 16 MP | F2.8mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Gross width (mm) | 131.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP67 |
| Keretüüp | Dual lens |
| Maksimaalne video resolutsioon | 7680 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Max IR distance | Up to 30 meters |
| Megapiksel | 16 MP |
| Net weight | 0.78 kg |
| Objektiivi tüüp | F2.8mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 694 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | UHD Dual-Lens PoE Surveillance Camera with 180 Panoramic View |
| Producer product name | RP-PCT16MD |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.265/H.264 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





