Reolink | WiFi Security Camera with Smart Detection | W320 | Bullet | 5 MP | 4.0mm fixed | IP66 | H.264 | Micro SD, Max. 256 GB
- TootjadReolink
- Mudel: WC510WAB2K02B
- Saadavus: 5
-
76€
Reolink | WiFi Security Camera with Smart Detection | W320 | Bullet | 5 MP | 4.0mm fixed | IP66 | H.264 | Micro SD, Max. 256 GB
| All | |
| Audio | Built-in microphone |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 630.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 505.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1920 pikslit |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1920 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 256 GB |
| Max IR distance | 30 meters |
| Megapiksel | 5 MP |
| Net weight | 1.00 kg |
| Objektiivi tüüp | 4.0mm fixed |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 220 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | WiFi Security Camera with Smart Detection |
| Producer product name | W320 |
| Rotatsioon | Field of View: Horizontal: 80 and Vertical: 42 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tehnilised omadused | Person/Vehicle Detection Audio Recording Super Clear Night Vision Time Lapse |
| Traadita ühendus | WiFi: IEEE 802.11a/b/g/n |
| Video frame rate | Mainstream: 2fps - 30fps (default: 20fps) Substream: 4fps - 15fps (default: 10fps) |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | IEEE 802.11a/b/g/n 2.4GHz/5GHz |
Sildid: reolink wifi security camera with smart detection w320 bullet 5 mp 40mm fixed ip66 h264 micro sd, max 256 gb, wc510wab2k02b, reolink, kaamerad




