Reolink | Wireless Pan & Tilt Long Lasting Solar/Battery Camera with Spotlights | Altas Series B630 with Solar Panel | Bullet |
- TootjadReolink
- Mudel: BWB2K01SP
- Saadavus: 5
-
170€
Reolink | Wireless Pan & Tilt Long Lasting Solar/Battery Camera with Spotlights | Altas Series B630 with Solar Panel | Bullet | 4 MP | 4mm/F1.0 | Micro SD, Max. 512 GB
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross weight | 1.92 kg |
| Gross width (mm) | 265.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Keretüüp | Bullet |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 1.73 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm/F1.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.15 g |
| Plastic (No PET) | 0.04 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Wireless Pan & Tilt Long Lasting Solar/Battery Camera with Spotlights |
| Producer product name | Altas Series B630 with Solar Panel |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| TI weight (kg) | 0.35 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








