Reolink | Wireless Solar & Battery Powered Security Camera with Smart Detection | Argus Series B310 with Solar Panel | Bullet |
- TootjadReolink
- Mudel: BWC2K06SP
- Saadavus: 5
-
83€
Reolink | Wireless Solar & Battery Powered Security Camera with Smart Detection | Argus Series B310 with Solar Panel | Bullet | 3 MP | f 4mm,F 2.0 | IP65 | H.264/H.265 | Micro SD, Max. 128GB
| All | |
| Aku tüüp | 6000mAh rechargeable battery |
| Audio | Two-way audio |
| Audio sisend/väljund | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 535.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Infrared night vision | Up to 10 m |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP65 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304x1296 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 128GB |
| Megapiksel | 3 MP |
| Motion detection | Yes |
| Net weight | 0.21 kg |
| Objektiivi tüüp | f 4mm F 2.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Wireless Solar & Battery Powered Security Camera with Smart Detection |
| Producer product name | Argus Series B310 with Solar Panel |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tehnilised omadused | Two-way audio PIR detection Motion detection Person detection Vehicle detection Animal detection Spotlight Night Vision Smart Alerts Timelapse |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toite tüüp | Solar & Battery Powered |
| Type of battery | Battery |
| Vaatamisnurk | Diagonal: 115 Horizontal: 88 Vertical: 50 |
| Veekindel | Yes |
| Video compression | H.264/H.265 |
| Videopakkimise formaadid | H.264/H.265 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: reolink wireless solar battery powered security camera with smart detection argus series b310 with solar panel bullet, bwc2k06sp, reolink, kaamerad

