TP-LINK | Tapo C250 | Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera | PTZ | 8 MP | 4mm/F1.6 | H.265 | MicroSD Card up to 512 GB
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C250
- Saadavus: 2
-
68€
TP-LINK | Tapo C250 | Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera | PTZ | 8 MP | 4mm/F1.6 | H.265 | MicroSD Card up to 512 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | PTZ |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | MicroSD Card up to 512 GB |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.19 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm/F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1957 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Producer product family | Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera |
| Producer product name | Tapo C250 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


















