TP-LINK Tapo C260 Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera | TP-LINK
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C260
- Saadavus: 1
-
77€
TP-LINK Tapo C260 Pan/Tilt AI Home Security Wi-Fi Camera | TP-LINK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 960 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tp-link tapo c260 pantilt ai home security wi-fi camera tp-link, tapo c260, tp-link, kaamerad






