TP-LINK Tapo C560WS Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera | TP-LINK
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C560WS
- Saadavus: 2
-
86€
TP-LINK Tapo C560WS Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera | TP-LINK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 909 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tp-link tapo c560ws outdoor pantilt security wi-fi camera tp-link, tapo c560ws, tp-link, kaamerad



