Ubiquiti | All-weather 4K PoE camera | UVC-G6-Bullet-W | Bullet | 8 MP | Fixed | IP66
- TootjadUbiquiti
- Mudel: UVC-G6-Bullet-W
- Saadavus: 1
-
219€
Ubiquiti | All-weather 4K PoE camera | UVC-G6-Bullet-W | Bullet | 8 MP | Fixed | IP66
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Gross width (mm) | 82.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.55 kg |
| Objektiivi tüüp | Fixed |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 689 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 171.20 g |
| Plastic (No PET) | 42.80 g |
| Producer | Ubiquiti |
| Producer product family | All-weather 4K PoE camera |
| Producer product name | UVC-G6-Bullet-W |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Võimsus | 9.9 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







