Ubiquiti | Camera | G5 Turret Ultra | Turret | 4 MP | Fixed | IP66/IK04
- TootjadUbiquiti
- Mudel: UVC-G5-Turret-Ultra
- Saadavus: 5
-
97€
Ubiquiti | Camera | G5 Turret Ultra | Turret | 4 MP | Fixed | IP66/IK04
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 71.20 mm |
| Gross weight | 0.38 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66/IK04 |
| Keretüüp | Turret |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2688 x 1512 pikslit |
| Max IR distance | 30 m |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 0.33 kg |
| Objektiivi tüüp | Fixed |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1348 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Ubiquiti |
| Producer product family | Camera |
| Producer product name | G5 Turret Ultra |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






