Ubiquiti | Ultra-compact and tamper-resistant 2K HD PoE camera with night vision | UVC-G5-Dome-Ultra-B | Dome | 4 MP | Fixed foc
- TootjadUbiquiti
- Mudel: UVC-G5-Dome-Ultra-B
- Saadavus: 5
-
92€
Ubiquiti | Ultra-compact and tamper-resistant 2K HD PoE camera with night vision | UVC-G5-Dome-Ultra-B | Dome | 4 MP | Fixed focal length | N/A | N/A
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 68.20 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 63.60 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Kaitseomadused | N/A |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2688 x 1512 pikslit |
| Mälupesad | N/A |
| Max IR distance | N/A |
| Megapiksel | 4 MP |
| Net weight | 0.18 kg |
| Objektiivi tüüp | Fixed focal length |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4444 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Ubiquiti |
| Producer product family | Ultra-compact and tamper-resistant 2K HD PoE camera with night vision |
| Producer product name | UVC-G5-Dome-Ultra-B |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.000650628 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









