Xiaomi | Camera | CW100 Dual EU | Bullet | 3 MP | F1.6 | IP66 | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07UIEU
- Saadavus: 5
-
61€
Xiaomi | Camera | CW100 Dual EU | Bullet | 3 MP | F1.6 | IP66 | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.622 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Keretüüp | Bullet |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2304 x 1298 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 256 GB |
| Megapiksel | 3 MP |
| Net weight | 0.472 kg |
| Objektiivi tüüp | F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 686 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Camera |
| Producer product name | CW100 Dual EU |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.0026565 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






