Xiaomi | Outdoor Camera Solar Panel | BW Series | 24 month(s) | IP66
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8352GL
- Saadavus: 5
-
47€
Xiaomi | Outdoor Camera Solar Panel | BW Series | 24 month(s) | IP66
| All | |
| DC-väljundpinge | 6.8V |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Kaamera tüüp | Outdoor |
| Kaitseomadused | IP66 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 C~55 C C |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Outdoor Camera Solar Panel |
| Producer product name | BW Series |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

