Xiaomi Smart Camera C201 | Dome | 2 MP | F2.1 | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08NBGL
- Saadavus: 5
-
29€
Xiaomi Smart Camera C201 | Dome | 2 MP | F2.1 | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 76.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | Dome |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 256 GB |
| Megapiksel | 2 MP |
| Net weight | 0.31 kg |
| Objektiivi tüüp | F2.1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2439 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Camera C201 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi smart camera c201 dome 2 mp f21 h265 micro sd, max 256 gb, bhr08nbgl, xiaomi, kaamerad






