Xiaomi Smart Camera C701 EU | Dome | 8 MP | F/1.6 | H.265 | microSD card (8 GB to 256 GB)
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07X7EU
- Saadavus: 5
-
73€
Xiaomi Smart Camera C701 EU | Dome | 8 MP | F/1.6 | H.265 | microSD card (8 GB to 256 GB)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 92 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.421 kg |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | Dome |
| Lai dünaamiline ulatus (WDR) | Yes |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | microSD card (8 GB to 256 GB) |
| Megapiksel | 8 MP |
| Net weight | 0.351 kg |
| Objektiivi tüüp | F/1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Camera C701 EU |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00120704 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi smart camera c701 eu dome 8 mp f16 h265 microsd card 8 gb to 256 gb, bhr07x7eu, xiaomi, kaamerad






