Vogels Wall mount | MNT 300 | 40-65 " | Maximum weight (capacity) 100 kg | Black
- TootjadVogels
- Mudel: 5343000
- Saadavus: 5
-
29€
Vogels Wall mount | MNT 300 | 40-65 " | Maximum weight (capacity) 100 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 65 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 100 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 x 400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 117 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Vogels |
| Screen size compatibility | 40-65 " |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote nimetus | MNT 300 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


